Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8008BIR2-33E
Permintaan Quote
Melayu
1240446Image SIT8008BIR2-33E.SiTime
SIT8008BIR2-33E
  • Nombor Bahagian
    SIT8008BIR2-33E
  • Penerangan
    OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    SiT8008B
  • pembungkusan
    Tube
  • Pengeluaran
    LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4.2mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz