Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8209AI-2-28E
Permintaan Quote
Melayu
2253619Image SIT8209AI-2-28E.SiTime
SIT8209AI-2-28E
  • Nombor Bahagian
    SIT8209AI-2-28E
  • Penerangan
    OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    SiT8209
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pengeluaran
    LVCMOS, LVTTL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 80.000001MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    36mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    31mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    80.000001MHz ~ 220MHz