Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8918BAB2-18E
Permintaan Quote
Melayu
SIT8918BAB2-18E
  • Nombor Bahagian
    SIT8918BAB2-18E
  • Voltan - Bekalan
    1.8V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    SiT8918B
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Tinggi
    0.032" (0.80mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4.3mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz