Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8918BEB7-18N
Permintaan Quote
Melayu
SIT8918BEB7-18N
  • Nombor Bahagian
    SIT8918BEB7-18N
  • Penerangan
    OSC MEMS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.8V
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Siri
    SiT8918B
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Tinggi
    0.032" (0.80mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz