Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8920AMF3-25N
Permintaan Quote
Melayu
3168457Image SIT8920AMF3-25N.SiTime
SIT8920AMF3-25N
  • Nombor Bahagian
    SIT8920AMF3-25N
  • Penerangan
    OSC MEMES
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    SiT8920
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi
    0.032" (0.80mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.2mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz