Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8920AML7-28S
Permintaan Quote
Melayu
5720670Image SIT8920AML7-28S.SiTime
SIT8920AML7-28S
  • Nombor Bahagian
    SIT8920AML7-28S
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Siri
    SiT8920
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi
    0.032" (0.80mm)
  • fungsi
    Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    8.5µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz