Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8920BML8-33S
Permintaan Quote
Melayu
1535991Image SIT8920BML8-33S.SiTime
SIT8920BML8-33S
  • Nombor Bahagian
    SIT8920BML8-33S
  • Penerangan
    OSC MEMES
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    SiT8920B
  • Pengeluaran
    LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi
    0.039" (1.00mm)
  • fungsi
    Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.7mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    8.5µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz