Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8921AMF7-33S
Permintaan Quote
Melayu
SIT8921AMF7-33S
  • Nombor Bahagian
    SIT8921AMF7-33S
  • Penerangan
    OSC MEMS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5 V ~ 3.3 V
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Siri
    SiT8921A
  • pembungkusan
  • Pengeluaran
    LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi
    0.031" (0.80mm)
  • fungsi
    Enable/Disable, Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    8mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    119.342001MHz ~ 137MHz