Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8924BMB2-18N
Permintaan Quote
Melayu
441110Image SIT8924BMB2-18N.SiTime
SIT8924BMB2-18N
  • Nombor Bahagian
    SIT8924BMB2-18N
  • Penerangan
    OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.8V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    SiT8924B
  • penilaian
    AEC-Q100
  • Pengeluaran
    LVCMOS, LVTTL
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi
    0.032" (0.80mm)
  • fungsi
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz