Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AC-08H33EQ
Permintaan Quote
Melayu
2855959Image SIT9002AC-08H33EQ.SiTime
SIT9002AC-08H33EQ
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AC-08H33EQ
  • Penerangan
    OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.00%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.039" (1.00mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    84mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    10µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 198MHz