Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AC-13H33DD
Permintaan Quote
Melayu
1488590Image SIT9002AC-13H33DD.SiTime
SIT9002AC-13H33DD
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AC-13H33DD
  • Penerangan
    OSC PROG LVPECL CTR SPRD 3.3V
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.50%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    84mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 199MHz