Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AC-23N25SO
Permintaan Quote
Melayu
657400Image SIT9002AC-23N25SO.SiTime
SIT9002AC-23N25SO
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AC-23N25SO
  • Penerangan
    OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V STBY
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Pengeluaran
    LVDS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    77mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    10µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 199MHz