Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AC-33H18DQ
Permintaan Quote
Melayu
1447288Image SIT9002AC-33H18DQ.SiTime
SIT9002AC-33H18DQ
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AC-33H18DQ
  • Penerangan
    OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.00%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Pengeluaran
    CML
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    51mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz