Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AC-43H25DO
Permintaan Quote
Melayu
3765183Image SIT9002AC-43H25DO.SiTime
SIT9002AC-43H25DO
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AC-43H25DO
  • Penerangan
    OSC PROG HCSL DWN SPRD 2.5V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Pengeluaran
    HCSL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    80mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz