Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AC-48N25ED
Permintaan Quote
Melayu
3950754Image SIT9002AC-48N25ED.SiTime
SIT9002AC-48N25ED
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AC-48N25ED
  • Penerangan
    OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.50%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    SiT9002
  • penilaian
  • Jenis Programmable
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    HCSL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.039" (1.00mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    80mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    10µA
  • Resonator Base
    MEMS
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz