Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AI-13N25DO
Permintaan Quote
Melayu
3206855Image SIT9002AI-13N25DO.SiTime
SIT9002AI-13N25DO
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AI-13N25DO
  • Penerangan
    OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    SiT9002
  • penilaian
  • Jenis Programmable
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    84mA
  • Resonator Base
    MEMS
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz