Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AI-18H25SD
Permintaan Quote
Melayu
4781543Image SIT9002AI-18H25SD.SiTime
SIT9002AI-18H25SD
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AI-18H25SD
  • Penerangan
    OSC PROG LVPECL CTR SPRD 2.5V
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.50%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    SiT9002
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVPECL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    84mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    10µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz