Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AI-33H18ET
Permintaan Quote
Melayu
6382055Image SIT9002AI-33H18ET.SiTime
SIT9002AI-33H18ET
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AI-33H18ET
  • Penerangan
    OSC PROG CML DWN SPRD 1.8V EN/DS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.8V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -2.00%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    SiT9002
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    CML
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    51mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    10µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz