Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9002AI-43N33DO
Permintaan Quote
Melayu
1994862Image SIT9002AI-43N33DO.SiTime
SIT9002AI-43N33DO
  • Nombor Bahagian
    SIT9002AI-43N33DO
  • Penerangan
    OSC PROG HCSL DWN SPRD 3.3V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -0.50%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    SiT9002
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    HCSL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    80mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 220MHz