Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9003AC-8-18EB
Permintaan Quote
Melayu
1039543Image SIT9003AC-8-18EB.SiTime
SIT9003AC-8-18EB
  • Nombor Bahagian
    SIT9003AC-8-18EB
  • Penerangan
    OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    1.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    SiT9003
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVCMOS, LVTTL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.039" (1.00mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±50ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    3.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    800nA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz