Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9005ACE1D-30SF
Permintaan Quote
Melayu
SIT9005ACE1D-30SF
  • Nombor Bahagian
    SIT9005ACE1D-30SF
  • Voltan - Bekalan
    3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.55%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.030" (0.76mm)
  • fungsi
    Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    6.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4.3µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 141MHz