Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9005ACE1H-25DP
Permintaan Quote
Melayu
SIT9005ACE1H-25DP
  • Nombor Bahagian
    SIT9005ACE1H-25DP
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±2.06%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.030" (0.76mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    6.5mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 141MHz