Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9005ACE2D-28EG
Permintaan Quote
Melayu
SIT9005ACE2D-28EG
  • Nombor Bahagian
    SIT9005ACE2D-28EG
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.84%, Down Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.030" (0.76mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    6.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    6.5mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 141MHz