Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9005ACT7H-18NB
Permintaan Quote
Melayu
SIT9005ACT7H-18NB
  • Nombor Bahagian
    SIT9005ACT7H-18NB
  • Voltan - Bekalan
    1.8V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±0.25%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.030" (0.76mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    5.5mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 141MHz