Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9005ACT7H-28DK
Permintaan Quote
Melayu
SIT9005ACT7H-28DK
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SIT9005ACT7H-28DK
  • Penerangan
    OSC MEMS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Jenis
    SSXO
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.42%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Siri
    SIT9005
  • penilaian
  • Jenis Programmable
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.030" (0.76mm)
  • fungsi
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    6.5mA
  • Resonator Base
    MEMS
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 141MHz