Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT9005AIB2H-33DM
Permintaan Quote
Melayu
SIT9005AIB2H-33DM
  • Nombor Bahagian
    SIT9005AIB2H-33DM
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.67%, Center Spread
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.030" (0.76mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    6.5mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 141MHz