Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > SIT9120AI-2CF-33S166.000000X
Permintaan Quote
Melayu
2382063Image SIT9120AI-2CF-33S166.000000X.SiTime
SIT9120AI-2CF-33S166.000000X
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SIT9120AI-2CF-33S166.000000X
  • Penerangan
    -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Nama lain
    SIT9120AI-2CF-33S166.000000X-ND
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.032" (0.80mm)