Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8D015F18SN
Permintaan Quote
Melayu
8D015F18SN
  • Nombor Bahagian
    8D015F18SN
  • Penerangan
    8D 18C 18#20 SKT RECP
  • Shell Saiz - Insert
    15-18
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    18
  • Penerangan terperinci
    18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A