Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8D015F19SN
Permintaan Quote
Melayu
8D015F19SN
  • Nombor Bahagian
    8D015F19SN
  • Penerangan
    8D 19C 19#20 SKT RECP
  • Shell Saiz - Insert
    15-19
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    19
  • Penerangan terperinci
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A