Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8D021F41PN
Permintaan Quote
Melayu
933588
8D021F41PN
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    8D021F41PN
  • Penerangan
    8D 41C 41#20 PIN RECP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    21-41
  • Bahan Shell
    Aluminum
  • Shell Selesai
    Nickel
  • Siri
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    41
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Thermoplastic
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Threaded
  • Penerangan terperinci
    41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Selesai Ketebalan - Mengawan
  • Cara Selesai - Mengawan
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Male Pins
  • warna
    Silver
  • Pembukaan kabel
  • Bahan backshell, Penyaduran
  • aplikasi
    Aviation, Marine, Military
8D021F41PN-LC
8D021F41PN-LC
Penerangan: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT