Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8D021W11SA
Permintaan Quote
Melayu
8D021W11SA
  • Nombor Bahagian
    8D021W11SA
  • Penerangan
    8D 11C 11#12 SKT RECP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Shell Saiz - Insert
    21-11
  • Shell Selesai
    Olive Drab Cadmium
  • orientasi
    A
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Jawatan
    11
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    23A