Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling - Perumahan > 8D025W61SC-LC
Permintaan Quote
Melayu
8D025W61SC-LC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    8D025W61SC-LC
  • Penerangan
    CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    For Female Sockets
  • perisai
    Unshielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    25-61
  • Bahan Shell
    Aluminum
  • Shell Selesai
    Cadmium
  • Siri
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • orientasi
    C
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Jawatan
    61
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Masukkan bahan
    Thermoplastic
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • termasuk
  • Warna perumahan
    Olive Drab
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Threaded
  • Penerangan terperinci
    61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount