Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8D525F37SC
Permintaan Quote
Melayu
8D525F37SC
  • Nombor Bahagian
    8D525F37SC
  • Penerangan
    8D 37C 37#16 SKT PLUG
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell Saiz - Insert
    25-37
  • orientasi
    C
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    37
  • Penerangan terperinci
    37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    13A