Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling - Perumahan > 8D525F46PC-LC
Permintaan Quote
Melayu
8D525F46PC-LC
  • Nombor Bahagian
    8D525F46PC-LC
  • Penerangan
    CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
  • Model ECAD
  • Jenis
    For Male Pins
  • Shell Saiz - Insert
    25-46
  • orientasi
    C
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    46 (44 + 2 Coax)
  • Nota
    Contacts Not Included
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • termasuk
  • Warna perumahan
    Silver
  • Penerangan terperinci
    46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • Gandingan Nut Bahan, Plating
    Aluminum, Nickel
  • Gandingan Nut Diameter
    1.890" (48.01mm)