Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8LT025F24SA
Permintaan Quote
Melayu
8LT025F24SA
  • Nombor Bahagian
    8LT025F24SA
  • Penerangan
    8LT 24C 12#16 12#12 SKT RECP
  • Shell Saiz - Insert
    25-24
  • Shell Selesai
    Nickel
  • orientasi
    A
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    24
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    13A, 23A