Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8LT321F41PN
Permintaan Quote
Melayu
8LT321F41PN
  • Nombor Bahagian
    8LT321F41PN
  • Penerangan
    8LT 41C 41#20 PIN RECP
  • Shell Saiz - Insert
    21-41
  • Shell Selesai
    Nickel
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    41
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A