Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8LT325B43SC
Permintaan Quote
Melayu
8LT325B43SC
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    8LT325B43SC
  • Penerangan
    8LT 43C 23#20 20#16 SKT RECP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    25-43
  • Bahan Shell
    Aluminum Alloy
  • Shell Selesai
    Olive Green Cadmium
  • Siri
    MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
  • orientasi
    C
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Jawatan
    43
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Flange
  • Bahan Terbakar Rating
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Masukkan bahan
    Thermoplastic
  • Perlindungan Ingress
    Environment Resistant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A, 13A