Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8LT515B18PC
Permintaan Quote
Melayu
8LT515B18PC
  • Nombor Bahagian
    8LT515B18PC
  • Penerangan
    8LT 18C 18#20 PIN PLUG
  • Shell Saiz - Insert
    15-18
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Jawatan
    18
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • ciri-ciri
    Coupling Nut
  • Penerangan terperinci
    18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A