Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8T618F32SN
Permintaan Quote
Melayu
8T618F32SN
  • Nombor Bahagian
    8T618F32SN
  • Penerangan
    8T 32C 32#20 SKT PLUG
  • Shell Saiz - Insert
    18-32
  • Shell Selesai
    Nickel
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    32
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A