Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > 8T620F41SB
Permintaan Quote
Melayu
999743
8T620F41SB
  • Nombor Bahagian
    8T620F41SB
  • Penerangan
    8T 41C 41#20 SKT PLUG
  • Shell Saiz - Insert
    20-41
  • Shell Selesai
    Nickel
  • orientasi
    B
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 200°C
  • Bilangan Jawatan
    41
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
  • Rating Semasa
    7.5A