Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXEA2G19FPSDS
Permintaan Quote
Melayu
JBXEA2G19FPSDS
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    JBXEA2G19FPSDS
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    660V
  • penamatan
    Solder
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    2
  • Bahan Shell
    Brass
  • Shell Selesai
    Chrome over Nickel
  • Siri
    JBX
  • pembungkusan
    Bulk
  • orientasi
    G
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    19
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • pemasangan Ciri
    Bulkhead - Front or Rear Side Nut
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Perlindungan Ingress
    IP40
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
  • Rating Semasa
    5A