Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXFD1A10MSSDPMR
Permintaan Quote
Melayu
JBXFD1A10MSSDPMR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    JBXFD1A10MSSDPMR
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    300V
  • penamatan
    Solder Cup
  • perisai
    Shielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    1
  • Bahan Shell
    Brass
  • Shell Selesai
    Chrome over Nickel
  • Siri
    JBX
  • pembungkusan
    Bulk
  • orientasi
    A
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    10
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Perlindungan Ingress
    IP40
  • ciri-ciri
    Backshell, Boot Adapter
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    2.5A