Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXFD3G22MWSDSR
Permintaan Quote
Melayu
376889
JBXFD3G22MWSDSR
  • Nombor Bahagian
    JBXFD3G22MWSDSR
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    560V
  • Shell Saiz - Insert
    3
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    22
  • ciri-ciri
    Backshell
  • Penerangan terperinci
    22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Gold
  • Rating Semasa
    5.5A