Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXHC2G18FPSDSR
Permintaan Quote
Melayu
634818
JBXHC2G18FPSDSR
  • Nombor Bahagian
    JBXHC2G18FPSDSR
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 18POS GOLD SLDR
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    660V
  • penamatan
    Solder
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    18
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole
  • pemasangan Ciri
    Bulkhead - Front or Rear Side Nut
  • Perlindungan Ingress
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • Penerangan terperinci
    18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
  • Rating Semasa
    5.5A