Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > JBXPC2G10FCSDSR
Permintaan Quote
Melayu
JBXPC2G10FCSDSR
  • Nombor Bahagian
    JBXPC2G10FCSDSR
  • Penerangan
    CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    830V
  • penamatan
    Crimp
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    10
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • ciri-ciri
    Backshell
  • Penerangan terperinci
    10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
  • Rating Semasa
    8A