Permintaan Quote
Melayu
SMS12GE3T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SMS12GE3T
  • Penerangan
    QIKMATE 12 POS STR BRDMT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board or Cable
  • Siri
    SMS
  • Row Jarak - Mengawan
    0.200" (5.08mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.200" (5.08mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    4
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    12
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Thermoplastic, Glass Filled
  • penebat Tinggi
    0.528" (13.40mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
    IP40
  • ciri-ciri
    Mounting Flange
  • Jenis Fastening
    Locking Ramp
  • Penerangan terperinci
    12 Position Receptacle Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Female Socket
  • Hubungi bentuk
    Circular
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Cara Negara - Post
    0.134" (3.40mm)