Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung segi empat tepat - Aksesori > SMS24CSB1
Permintaan Quote
Melayu
3765316Image SMS24CSB1.Souriau Connection Technology
SMS24CSB1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SMS24CSB1
  • Penerangan
    QIKMT PIN PRTCT SHROUD
  • Siri
    SMS
  • Bilangan Jawatan
    24
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Untuk Kegunaan Dengan / Produk Berkaitan
    SMS Series
  • ciri-ciri
  • Jenis aksesori
    Shroud
SMS18RDH1
SMS18RDH1
Penerangan: CONN RCPT 18POS CABLE W/SR HOOD
Pengilang: Souriau Connection Technology
SMS18RE4D70
SMS18RE4D70
Penerangan: BOARDMOUNT QIKMATE PIN A
SMS24CT1G
SMS24CT1G
Penerangan:
Pengilang: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMS24C.TCT
SMS24C.TCT
Penerangan: TVS DIODE 24V 44V SOT23-6