Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling - Perumahan > UTG620-28SN
Permintaan Quote
Melayu
3100180Image UTG620-28SN.Souriau Connection Technology
UTG620-28SN
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UTG620-28SN
  • Penerangan
    CONN PLG HSG FMALE 28POS INLINE
  • Model ECAD
  • Jenis
    For Female Sockets
  • perisai
    Unshielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    20-28
  • Bahan Shell
    Brass
  • Shell Selesai
    Nickel
  • Siri
    Trim Trio® UTG
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    SOU1091
    UTG62028SN
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    28
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Thermoplastic, Glass Filled
  • Perlindungan Ingress
  • termasuk
  • Warna perumahan
    Silver
  • ciri-ciri
    Coupling Nut
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • Gandingan Nut Bahan, Plating
    Brass, Nickel
  • Gandingan Nut Diameter
    1.476" (37.49mm)