Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > UTS614E15P
Permintaan Quote
Melayu
1143738Image UTS614E15P.Souriau Connection Technology
UTS614E15P
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
25+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UTS614E15P
  • Penerangan
    CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    600V
  • penamatan
    Solder Cup
  • perisai
    Unshielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    14-15
  • Bahan Shell
    Polyamide (PA), Nylon
  • Shell Selesai
  • Siri
    Trim Trio® UTS Hi Seal
  • pembungkusan
    Bulk
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    15
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • pemasangan Ciri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Polychloroprene
  • Perlindungan Ingress
    IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • ciri-ciri
    Coupling Nut, UV Resistant
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    12A