Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung Pekeliling > UTS712E10P
Permintaan Quote
Melayu
2374047Image UTS712E10P.Souriau Connection Technology
UTS712E10P
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    UTS712E10P
  • Penerangan
    CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder Cup
  • perisai
    Unshielded
  • Shell saiz, MIL
  • Shell Saiz - Insert
    12-10
  • Bahan Shell
    Polyamide (PA), Nylon
  • Shell Selesai
  • Siri
    Trim Trio® UTS Hi Seal
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    SOU1526
  • orientasi
    N (Normal)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Jawatan
    10
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • pemasangan Ciri
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Masukkan bahan
    Polychloroprene
  • Perlindungan Ingress
    IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • ciri-ciri
    UV Resistant
  • Jenis Fastening
    Bayonet Lock
  • Penerangan terperinci
    10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
  • Rating Semasa
    4.5A